.jpg)
Святкування 65-ої річниці Великої Перемоги в Деребчині,
як і в кожному українському селі та місті, проходило цього
року дуже святково.
7 травня в приміщенні середньої загальноосвітньої школи відбулися
врочисті привітання та святковий концерт, приурочені цій даті.
Після концерту було організовано факельний похід та
вечір-реквієм з покладанням гірлянд та квітів біля
пам'ятника загиблим воїнам.
9 Травня відбувся святковий мітинг.
Фоторепортаж останніх подій дивіться далі.
.jpg)


.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)





.jpg)
.jpg)


.jpg)


.jpg)



.jpg)


